Aktuality
Uzavření hřiště
3 4 2023

Uzavření hřiště

Víceúčelové a dětské hřiště na ul. Na Pastvinách bude až do odvolání uzavřeno z důvodu jeho špatného technického stavu. O znovuotevření budeme informovat.

Poplatek za psa v roce 2023
9 1 2023

Poplatek za psa v roce 2023

Roční poplatek za jednoho (prvního) psa chovaného u rodinného domu je 150,- Kč. Každý další pes téhož majitele je zpoplatněn částkou 500,- Kč.

Roční poplatek za jednoho psa chovaného v bytovém domě (obecním bytě) je 1.200,- Kč.


Majitel přihlášeného psa (poplatník) provádí úhradu poplatku bez vyzvání každoročně od ledna do 31. března na účet městského obvodu číslo: 19-1649325349/0800, variabilní symbol: 1341 (do zprávy uvést jméno poplatníka) nebo v hotovosti na úřadě.

Nového psa je třeba přihlásit k místnímu poplatku a poté vyměřený poplatek uhradit. Poplatky za psy spravuje a vyměřuje úsek vnitřních věcí – Věra Adámková, tel. č. 599 424 302, email: vera.adamkova@proskovice.ostrava.cz

Služba občanům - zasílání zpráv na email
2 7 2021

Služba občanům - zasílání zpráv na email

Pro lepší informovanost o dění v Proskovicích Vám nabízíme bezplatné zasílání zpráv na váš e-mail z infomailu úřadu. Adresa info@proskovice.ostrava.cz slouží pouze k odesílání informativních zpráv – na tento e-mail nelze odpovídat, zasílat dotazy ani registrace k této službě.

Informace poskytujeme především z těchto oblastí:

  • kulturní a sportovní akce (koncerty, divadla, plesy, obecní akce, akce spolků)
  • další informace a upozornění, která se týkají našich občanů a považujeme je za důležitá

Pokud máte o tuto službu zájem, vyplňte své údaje na formuláři a doručte jej na náš úřad (stačí vhodit do schránky), nebo vyplněný formulář naskenujte a zašlete na e-mail vera.adamkova@proskovice.ostrava.cz

VÍCE AKTUALIT >>