Nejčastěji hledáte
Aktuality
Oznámení České pošty
17 9 2020

Oznámení České pošty

Pobočka České pošty v Proskovicích na ul. Na Smyčce 5/317 oznamuje změnu provozní doby od 1. října 2020:

PONDĚLÍ, STŘEDA                14:00 - 18:00

ÚTERÝ, ČTVRTEK, PÁTEK       8:00 - 12:00

 

 

 

Služba občanům - zasílání zpráv na e-mail
8 9 2020

Služba občanům - zasílání zpráv na e-mail

Vážení občané,

pro lepší informovanost o dění v Proskovicích Vám nabízíme bezplatné zasílání zpráv na váš e-mail. V případě zájmu o tuto službu vám budeme zasílat zprávy z  adresy info@proskovice.ostrava.cz

Tato adresa bude sloužit pouze k odesílání zpráv – na tento e-mail nelze odpovídat, zasílat dotazy ani registrace k této službě.

Informace bychom vám chtěli poskytovat především z těchto oblastí:

  • přerušení dodávky pitné vody a elektrické energie (pokud nám tyto informace poskytnou společnosti, které předmětné služby zajišťují)
  • kulturní a sportovní akce (koncerty, divadla, plesy, obecní akce, akce spolků)
  • další informace a upozornění, která považujeme za důležitá

Pokud máte o tuto službu zájem, vyplňte své údaje na evidenčním formuláři a doručte jej v písemné podobě na adresu Úřadu městského obvodu Proskovice, Světlovská 2/82, 724 00 Ostrava-Proskovice (možno vhodit do schránky u vchodu), nebo vyplněný a podepsaný formulář naskenujte a zašlete na e-mailjblazkova@proskovice.ostrava.cz nebo vadamkova@proskovice.ostrava.cz  nejpozději do 1. října 2020.  FORMULÁŘ rovněž naleznete na tomto webu v sekci Radnice (Úřad) - Formuláře - č. 12

Výskyt komárů - informace
15 7 2020

Výskyt komárů - informace

Nadměrný výskyt komárů nebude městský obvod Proskovice řešit plošným postřikem. Vycházíme z vyjádření odborníků - Krajské hygienické stanice, Agentury ochrany přírody s krajiny - CHKO a ze zkušeností obcí v regionu. Nejedná se o kalamitní stav. Občanům doporučuji pro lokální postřik vlastního pozemku využít např. prostředku ATAK - sadu proti klíšťatům a komárům 50+50 ml (na 100 m2). Prostředek se naředí a rozprašovačem se aplikuje na pozemek, buď v pozdních večerních hodinách, nebo brzy ráno. Tento postřik má dlouhodobý účinek.

Mgr. M. Matějová, starostka

VÍCE AKTUALIT >>